Sto lat dla Biblioteki Ossus + KONKURS!

Happy Birthday Desktop Background

Wczoraj swoje dziesięciolecie obchodziła Biblioteka Ossus, czyli największa polska encyklopedia Star Wars oparta o mechanizm Wiki. To od nich wszystko się zaczęło. I kanał na YouTube i transmisje na Twitchu i… Star Gamer. Z tej okazji właśnie na tej stronie startuje konkurs!

Ossus oficjalnie wystartował 11 sierpnia 2006 roku podczas konwentu CorusCon. Od tamtej pory nieprzerwanie rośnie. rozwija się i przyczynia do szerzenia wiedzy na temat Gwiezdnych wojen w Polsce. Super!

Jak zauważyliście, Star Gamer nie doczekał się logotypu / nagłówka. I tutaj zadanie dla Was. Czy jakiś grafik byłby w stanie zaprojektować logotyp dla strony stargamer.pl? Logo powinno spełniać następujące kryteria:

  1. Być „color independent” – czyli bardziej operować kształtami, a nie kolorami tak, aby w wersji czarno-białej także było rozpoznawalne i czytelne
  2. Powinno być dostarczone duże. Super by było, jakby był to plik wektorowy (aby później móc je wykorzystać np. na koszulkę),
  3. Powinno być prostokątne.

I to w zasadzie wszystkie kryteria.

Pewnie interesuje Was co jest do wygrania. Zwycięzca dostanie kodzik na grę Star Wars Battlefront na PC! ufundowany przez EA Polska :). To chyba nieźle, co?

Na przysyłanie swoich prac macie czas DO KOŃCA SIERPNIA 2016 roku. Powinniście wysłać pliki na adres mailowy yako[at]ossus.pl lub piotr.wasiak[at]ossus.pl. Czekamy na nowe logo do Star Gamera!

Mały regulamin konkursu:

  1. Zwycięzca automatycznie zgadza się na przekazanie praw majątkowych do wzoru (to znaczy, że będziemy mogli wykorzystać logo na stronie, koszulkach, materiałach i wszędzie gdzie sobie wymyślimy),
  2. Nie przysługuje zamiana nagrody na inną, albo na ekwiwalent pieniężny,
  3. W konkursie nie mogą startować członkowie redakcji stargamer.pl
  4. Nadsyłanie prac: na mail yako[at]ossus.pl do dnia 31 sierpnia 2016, do godziny 23.59.
  5. Nagradzamy tylko pierwsze miejsce, ale zastrzegamy sobie także nie przyznać żadnej nagrody.

…A Ossusowi życzymy 100 lat działania i ciągłego, nieprzerwanego rozwoju. 🙂

Napisał: Piotr Wasiak

Fan Gwiezdnych wojen i gier wideo. Od 2002 roku aktywnie działa w Fandomie Star Wars. Ma na koncie współorganizację kilku wydarzeń Gwiezdnowojennych w Polsce i kilkadziesiąt wystapień na konwentach. YouTuber i Streamer. A zawodowo - Marketingowiec :)

Polecamy:

Star Wars Battlefront nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra studia DICE, wydana przez Electronic Arts to świetny umilacz czasu. Dla fana Star Wars pozycja obowiązkowa, a pozostali - cóż mogą narzekać na zbyt małą komplikację gry i jej casualowość. Niemniej, wersje cyfrowe tanieją, zatem warto zainteresować się ofertą kupna klucza ORIGIN.
Kup grę w wersji cyfrowej!